Úvod » A-tým

PŘEHLÍDKA ZAHOZENÝCH ŠANCÍ

publikováno 17.03.2016 (aktualizováno 24.03.2016)

Utkání bylo úrodné na šance a divák se měl od začátku na co dívat. Oba týmy se snažili hrát kombinačně a důrazně, šance střídala šanci a hned tři ze soudku vyložených měl domácí Munzar,kdy mu hned dvakrát namazal Šolc. Hosté z Dobříňě však nezůstali pozadu a vytvořili několik nebezpečných akcí převážně z pravé strany. Poločas bez branek.

Druhá 45minutovka byla na šance ještě bohatší. To už přebíral taktovku domácí tým a ač se brankové příležitosti množili jako v létě mouchy,brankáře hostů překonat nedokázali. Právě hostující brankář si poradil se šancemi Kekuleho,Šolce,Munzara i Politea mladšího.Paradoxně do vedení mohli jít Dobříňští, kdy se v obrovské šanci ocitl Hosnedl,ale lob přes golmana minul braku jen o fous. V zápětí se domácí přece jen dočkali. Přetažený centr Šolce našel hlavu Politea staršího a ten se v takových situacích neplete. Po vstřeleném gólu si domácí mysleli,že se to asi už dohraje samo a jejich nedůraznou obranu mohli ztrestat oba hostující forvardi,ale pohotový zákrok Politea st. byl naprosto famózní. Hostům docházeli síly a poté,co rozhodčí věnoval domácím penaltu,kterou bezpečně proměnil muž zápasu Politeo starší,se nic vážnějšího nepřihodilo. Domácí drželi míč a nenechali si vzít první domácí vítězství.

29.8.2015

4.KOLO           VIKTORIE Budyně- Chemička Dobříň  2:0 (0:0)

branky: Jiří POLITEO st. 2

sestava VIKTORIE:  Krpeš F.- Wippler V., Politeo st., Kokeš, Krpeš J.- Munzar(Červený T.), Kekule, Politeo ml., Drátovník F.(Rážek) - Šolc(Volkán P.),Tregner