Jste zaregistrován? Přihlašte se.
Text:
:))) :) ;) :| :((( :( :L 8| X| (devil) (boss) (omg) (smoke) (time) (beer) (light) (hearth) (letter) (foto) (kiss)
Osobní profil Brabi | 27.04.2014 14:10
Filmy tady vede monolog... No jo, hlavně aby bylo pivo . Na to se těšíš nejvíc. Ale běhat na hřišti to ne
Osobní profil Loyd | 27.04.2014 11:49
Čtyři Admini a výsledky nejsou aktuální ....
Osobní profil Loyd | 25.04.2014 11:21
A pak Předonín
Osobní profil Loyd | 25.04.2014 11:20
běhám co to dá ...je ale pravda že selhal útok...mohli jsme dát 7-8 gólů a byl klid...nevadí...třeba to odskáčou přestavlky
Osobní profil Brabi | 25.04.2014 11:05
Filmy, koukej na hřišti běha a neokecávej to
Osobní profil Loyd | 25.04.2014 10:04
No i tak se to dá nazvat ... nechtěl sem kritizovat trenéra
Osobní profil hondzik | 25.04.2014 10:00
Filmy co to kecáš? Výsledek odpovídá skoro prokaučovanému zápasu, kde došlo o poločase ke stáhnutí dvou klíčových hráčů.
Osobní profil Loyd | 25.04.2014 9:46
Ondřeji...první poločas byl z pohledu Béčka exkluzivní....poté však přišlo jakýsi uspokojení nebo co a pokles koncentrace...nicméně diváci byly spokojení takže vše je v pořádku
Osobní profil Loyd | 25.04.2014 9:44
Osobní profil Povik | 21.04.2014 19:52
oprava: Béčka
Viděl jsem 1.pol Béška v neděli a když vidím konečný výsledek 4:3, tak mi teda není jasný cojste tam jako 2.poločas dělali? V první půli jste mohli v pohodě dát 8 gólů a opravdu tak zoufalý mužstvo jako ta Vrbice nebo co to bylo, jsem dlouho neviděl. 4:3 teda fakt nechápu....Ale 3 body se počítaj, to je jasný .-)
Osobní profil Soubis | 12.04.2014 19:30
Tak koukám,že áčku se nezadařilo ještě,že Polepy prohráli s Uštěkem !Tak ať aspoň béčko stoupá
Osobní profil eliminator | 11.04.2014 22:52
Tak áčko poprvé na jaře prohrálo se Štětí B (jsou první), ale těší zejména tři body ze Mšených lázní a teď v sobotu pobrat body s Dobříní a jede se dál ...a soupeři milí, jak jste ubozí...